Pielęgnica do włosów – jak ją stosować?

0
1370

Hit na rynku fryzjerskim to w ostatnim czasie skuteczna i efektywny pielęgnica do włosów, która odpowiednio dba o jakość i pielęgnację włosów, aby prezentowały się zdrowo i pięknie. Każda z kobiet marzy o tym, aby być szczęśliwą posiadaczką zdrowych, gęstych włosów o promiennym blasku. Niestety na ich kondycję ma wpływ wiele negatywnych czynników, z którymi musimy borykać się każdego dnia. Należą do nich między innymi nieodpowiednia pielęgnacja skóry, dobrze zbilansowana dieta, ogólne zdrowie organizmu czy zanieczyszczenie środowiska. Najnowsze osiągnięcie w zakresie pielęgnacji włosów – urządzenie pozwalające na głęboką i skuteczną pielęgnację pozwoli na utrzymanie odpowiedniej kondycji i wyglądu włosów na długo.

Czym jest pielęgnica do włosów?

To nowoczesne urządzenie stworzone dla zaawansowanej pielęgnacji włosów. Wyglądem przypomina prostownicę, a jej unikatowość polega na wykorzystaniu do regeneracji i pielęgnacji włosów technologii podczerwieni oraz ultradźwięków. Pielęgnica do włosów pozwala na wprowadzenie wewnątrz struktury włosa odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych, które dodatkowo wzmacniają jego strukturę i pozwalają na regenerację kondycji. Dzieje się to za sprawą ultradźwięków z wiązką podczerwieni, dzięki czemu uzyskuje się efekt maksymalnego wchłonięcia. To idealna propozycja dla wszelkich kuracji regenerujących włosy, szczególne zalecana w stosowaniu produktów zawierających keratynę. Regeneracja tego typu skutecznie radzi sobie z rozdwojonymi końcówkami, a także pobudza cebulki włosów do wzrostu.

Jak ją używać?

Przed zastosowaniem kuracji należy dokładnie umyć włosy i spłukać letnią wodą. Następnie warto wysuszyć je, pozostawiając lekko wilgotne. Na włosy należy nałożyć środek pielęgnacyjny, czyli maskę lub odżywkę i wmasować w skórę głowy. Warto podzielić włosy na kilka partii, tak aby łatwiej było przeprowadzić zabieg. Gotową do użycia pielęgnicę należy przeprowadzić kilkukrotnie po paśmie włosów, w taki sposób, aby preparaty na włosach dokładnie się wchłonęły. Po zabiegu warto spłukać preparat z głowy, a następnie dokładnie ją wysuszyć.

Efekty po kuracji

Korzyści ze stosowania pielęgnicy do włosów jest wiele. Do najważniejszych zalicza się:

  • zdrowszy wygląd włosów,
  • delikatność i miękkość włosów,
  • głęboki kolor,
  • jedwabisty blask włosów.

W trakcie stosowania kuracji zniszczone włosy znacznie się odżywiają, dlatego też efekty będą bardziej widoczne niż na włosach zadbanych i zdrowych. Dodatkowo podczerwień sprzyja szybszemu wzrostowi włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here