Trudna sztuka uwodzenia

Kobieta, jak wiadomo to istota delikatna, krucha i bardzo wymagająca.
Każdy mężczyzna , który jest zainteresowany bliższym poznaniem damy zadaje sobie pytanie: „Jak uwieść kobietę”?
Współczesny świat oferuje mu szereg możliwości mniej lub bardziej wyrafinowanych. Najprostszym sposobem wydaje się być zaproszenie naszej wybranki na kawę i chwilę rozmowy. Nawet jeśli nie znamy naszej dam , a wzbudziła ona nasze zainteresowanie, to możemy ją obserwować i w końcu spotkać w miejscu, w którym często bywa. To dłuższa droga do celu, ale może okazać się skuteczna.
Tutaj prym wiodą panowie pewni siebie, przebojowi, szarmanccy. Takim będzie łatwiej odważyć się i skusić na zawiązanie znajomości z obcą kobietą.
Do odważnych świat należy powiecie, ale co mają zrobić mężczyźni nieśmiali, spokojni, często z masą kompleksów?
Oni także sobie zadają pytanie: „Jak uwieść kobietę”?
W ich przypadku sprawa wydaje się być trudniejsza. Ta grupa mężczyzn ma do wyboru inny arsenał broni. Nie będą mogli wykorzystać spotkania twarzą w twarz podczas pierwszego spotkania, bo są zbyt nieśmiali, by zainicjować spotkanie. Jednak nie znaczy to, że nie mogą niczego zrobić tylko biernie czekać aż wybranka sama rozpocznie znajomość.
Wręcz przeciwnie. Istnieje wiele metod skutecznego podrywania bez bezpośredniego kontaktu. Mężczyzna , jeśli nie zna kobiety, która mu się podoba, może wręczyć jej bukiet kwiatów, korzystając z pomocy kolegi bądź kuriera. Jeśli powtórzy tę czynność kilkakrotnie, to zaintryguje kobietę i wtedy może spróbować ujawnić swoje oblicze.
Jeśli mężczyzna zna swoją wybrankę , ale ona postrzega go wyłącznie jako znajomego z pracy ma do wyboru metody bardziej klasyczne. Musi przedstawić się kobiecie ze swojej najlepszej strony, zainteresować ją sobą, wzbudzić jej ciekawość, zaintrygować ją.
Ze zwykłego szeregowego pracownika musi stać się się amantem, mężczyzną tajemniczym, godnym zainteresowania. Gdy uda mu się zwrócić jej uwagę, to już połowa sukcesu.Wtedy może realizować swój dalszy plan działania. Może zaproponować kobiecie spotkanie bądź randkę. Dalszy rozwój znajomości będzie zależał już tylko od niego samego.
Wydaje się, że uwiedzenie kobiety to taka prosta sprawa.Jednak okazuje się, że wcale tak nie jest. Wielu panów po bezskutecznych próbach bliższego poznania wybranki wciąż zadaje sobie to pytanie „Jak uwieść kobietę”? Niby taka prosta czynność, dobry bajer i już. Jednak wcale tak nie jest.. Wbrew pozorom kobiety nie lubią mężczyzn zbyt gadatliwych, odkrywających wszystkie karty przy pierwszym spotkaniu.Również ci błaznujący, robiący z siebie „pajaca” nie cieszą się zbytnim uznaniem wśród kobiet. One pragną mężczyzn pewnych siebie, spokojnych, zrównoważonych. Takich, za których nie powstydzą się w towarzystwie, którzy będą dla nich ostoją, dadzą poczucie bezpieczeństwa. Kobiety szukają męskich i często przywódczych partnerów, bo same chcą się czuć przy nich , jak małe dziewczynki, które trzeba otoczyć opieką i silnym ramieniem.
Gdyby każdy mężczyzna przeszedł przyspieszony kurs „podrywania” , to bez trudu mógłby odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak uwieść kobietę”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here