Zagęszczanie włosów metodą warkoczykową

Poszukują Państwo interesujących, nietypowych, a jednocześnie wysoce skutecznych sposobów, by jak za dotknięciem magicznej różdżki przedłużyć swoje włosy i w pełni zamaskować wszelkie niedoskonałości spowodowane nadmiernym oraz niekontrolowanym przerzedzaniem się włosów? Jeżeli tak, jesteśmy niemalże przekonani że zainteresuje Państwa metoda zagęszczania włosów  warkoczykowa, która jest także określana w branży mianem zagęszczania japońskiego. Na czym ona polega? Już spieszymy z wyjaśnieniami!

W nadmienionym przypadku do fryzury konsumenta przyczepiane są specjalne warkoczyki przestrzenne, które to powstają z najwyższej jakości włosa naturalnego, gwarantującego piękny efekt końcowy oraz zauważalne pogrubienie i zwiększenie objętości uczesania. Co ważne, na zabieg taki zdecydować się mogą osoby o dosłownie każdym rodzaju włosów, niezależnie od wieku, płci, czy kondycji fryzury. Jest to spowodowane faktem, iż zagęszczanie japońskie jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym a także bezpiecznym. Przymocowane warkoczyki mają właściwości hipoalergiczne, więc nie będą powodowały alergii, podrażnień, czy powodujących dyskomfort problemów skórnych. Nasi eksperci podczas aplikacji nie będą także stosowali jakichkolwiek klejów syntetycznych czy substancji łączących, które to mogłyby negatywnie odbijać się na ogólnej prezencji czupryny. Metoda warkoczykowa nie wymaga także stosowania urządzeń generujących duże ilości ciepła, więc nie występuje prawdopodobieństwo nadmiernego przesuszenia włosów.

Zabieg taki trwa od jednej do dwóch godzin, natomiast od momentu jego zakończenia warkoczyki przestrzenne utrzymywać się mogą na głowie klienta od czterech do nawet ośmiu tygodni, w zależności od pielęgnacji oraz ilości czynników zewnętrznych na których działanie są one wystawione. Niekiedy system należy zdjąć nieco wcześniej, szczególnie jeżeli włosy klienta rosną dość szybko, sprawiając, że moduły przedłużające przestają wyglądać naturalnie i występuje konieczność ich przesunięcia lub całkowitego usunięcia.

Jedynym przeciwwskazaniem jeżeli chodzi o przeprowadzenie zabiegu jest tendencja do tracenia dużych ilości włosów przez pacjenta na skutek przebytych chorób czy też uwarunkowań genetycznych. Jeżeli bowiem włosy są osłabione, przymocowane do nich warkoczyki mogą ulec nagłemu poluzowaniu oraz odpadać w najmniej odpowiednim momencie, czego z całą pewnością każdy konsument odwiedzający nasz salon chciałby uniknąć. Pragniemy jednakże uspokoić osoby zmagające się z powyższym problemem – jeżeli okaże się, że w ich przypadku nie jest możliwe przeprowadzenie zabiegu zagęszczania japońskiego, nasi przedstawiciele zaproponują inne rozwiązania, w pełni dostosowane do specyfiki fryzury oraz jej kondycji. Nie dopuścimy do sytuacji, w której klient, który otworzył się przed nami i poinformował o wszystkich problemach zdrowotnych z jakimi się zmaga opuszcza nasz przybytek bez dłuższych oraz zauważalnie gęstszych włosów. Brak odpowiedniej dbałości o potrzeby konsumentów pozostawiamy konkurencji – dla nas każdy jest równie ważny. Uważamy, że każda osoba zasługuje na spełnienie swoich marzeń o długich oraz pięknych włosach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here