Baterie łazienkowe

Rynek armatury sanitarnej i elementów wyposażenia do łazienek jest bardzo bogaty i obfituje w produkty od różnych, mniej i bardziej znanych producentów. W tym tekście prezentujemy baterie łazienkowe od Grohe i Tres – marek, których produkty cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi modelami!

Grohe

Grohe to renomowany producent wyposażenia do łazienek, którego z powodzeniem można nazwać jednym z najlepszych na rynku. Stelaże podtynkowe i baterie Grohe cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów i są oferowane w prawie wszystkich marketach budowlanych oraz wielu sklepach internetowych.

Baterie łazienkowe Grohe są popularne przede wszystkim dlatego, że są szalenie uniwersalne – wszystkie produkty marki są minimalistyczne i eleganckie, dzięki czemu pasują do łazienek urządzonych w różnych stylach. Ponadto, baterie Grohe charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą potwierdzają wieloletnie gwarancje na nie udzielane. 

W katalogu baterii łazienkowych sygnowanych logo Grohe można znaleźć zarówno baterie prysznicowe, jak i umywalkowe czy wannowe. Producent oferuje baterie natryskowe z deszczownicami i słuchawkami, a także baterie podtynkowe z termostatami i regulatorami temperatur dla różnych punktów czy też wysokie baterie do wanien wolnostojących.

Tres

Tres to równie popularna co Grohe marka, która oferuje baterie umywalkowe, wannowe i natryskowe wyróżniające się na tle innych ciekawym, charakterystycznym dla producenta designem. Produkty z logo Tres można znaleźć w marketach z artykułami wyposażenia wnętrz oraz w sklepach internetowych.

Baterie od Tres charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Produkty tej marki cieszą się uznaniem wśród inwestorów poszukujących baterii wyjątkowych i unikalnych – producent oferuje bowiem wiele modeli w żywych, intensywnych kolorach, których próżno szukać w katalogach baterii do łazienek innych marek.

Tres proponuje inwestorom zarówno baterie standardowe, jak i przeznaczone do eleganckiego montażu podtynkowego. Baterie podtynkowe Tres są chętnie wybierane przez inwestorów, którzy poszukują prostych baterii podtynkowych, odpowiadających aktualnym trendom wnętrzarskim. Eleganckie produkty Tres są warte każdych pieniędzy.

W katalogach znanych i renomowanych producentów baterii łazienkowych, takich jak Grohe czy Tres prezentowane są tysiące zróżnicowanych tak pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności produktów. Obie marki oferują wysokiej jakości baterie umywalkowe oraz typowe i podtynkowe baterie natryskowe i wannowe, w które warto zainwestować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here