Co to jest przeszczep włosów

Transplantacja włosów to często wykonywany zabieg medyczny w Polsce. Często jest ostatnią deską ratunku, jeśli skóra głowy łysieje. Pacjenci często decydują się na przeszczep włosów w przypadku łysienia pourazowego, androgenicznego czy plackowatego. Ponadto zabieg transplantacji włosów jest spowodowany często utratą włosów z wielu innych przyczyn np. poparzeń skóry. Nie tylko mężczyźni, ale kobiety również decydują się na przeszczep włosów Śląsk to świetne miejsce do przeprowadzenia transplantacji włosów.

Przeszczep włosów Śląsk – przebieg zabiegu

Przeszczep włosów katowice” – jest to często wpisywana fraza w Internecie, ponieważ wiele pacjentów poszukuje tego typu usług w tym województwie. W Katowicach bez problemu można znaleźć gabinet medyczny, w którym wykonywany jest przeszczep włosów. Zabieg transplantacji włosów przeprowadzany jest przez w pełni wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Z tego powodu pacjenci mogą być spokojni o efekt zabiegu i mogą znów cieszyć się bujną czupryną. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym – sprawi to, że transplantacja włosów powinna odbyć się bez bólu. Lekarz po podaniu środka przeciwbólowego pobierze włosy z wcześniej wybranego miejsca na ciele. Należy pamiętać o tym, że po takiej transplantacji może pozostać niewielka blizna o szerokości 1 do 3 mm. Zabieg przeszczepu włosów trwa od 3 do 8 godzin.

Przeszczep włosów Śląsk

Katowice to miasto gdzie wykonywany jest przeszczep włosów. Pacjenci zawsze są zadowoleni z efektów transplantacji włosów. Zabieg przebiega bezboleśnie oraz bezstresowo, a efekty będą bardzo zadowalające. Trzeba pamiętać o tym, że przez kilka dni po przeszczepie włosów będzie utrzymywał się obrzęk oraz zasilenie. Towarzyszyć może temu także niewielki ból. Z tego powodu lekarze przepisują pacjentom środki przeciwbólowe. Po przebytym zabiegu warto zakupić plastry żelowe, które służą jako zimne okłady. Przyczynią się do szybszej regeneracji skóry po zabiegu. Należy pamiętać, że wszelki ból spowodowany transplantacją włosów powinien ustąpić do maksymalnie tygodnia. Jeśli mowa o kosztach tego typu zabiegów, to w Katowicach można go przeprowadzić w bardzo przystępnych cenach. Cena transplantacji waha się od 1500 do 10 000 – kwota zależeć będzie od wielu czynników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here