Nie tylko czerń. Jaka odzież męska w dużych rozmiarach może wyszczuplić sylwetkę

Mężczyźni noszący ubrania w dużych rozmiarach mogą wybierać dla siebie taką odzież, która będzie pozwalała im na zamaskowanie mankamentów sylwetki. Jak to zrobić? Sprawdź przygotowane przez nas porady!

Za pomocą odpowiednio dobranej odzieży można poprawić wygląd swojej sylwetki. Takie triki wykorzystują nie tylko kobiety, ale również mężczyźni o większej tuszy. Właściwie dopasowane ubrania umożliwiają wtedy wyszczuplenie figury, dodanie je optycznie centymetrów i uzyskanie korzystnych proporcji ciała.

Obecna dzisiaj w sklepach odzież męska w dużych rozmiarach to pełna gama różnorodnych produktów do wyboru, które można dopasować specjalnie nie tylko do sylwetki, ale też do swojego gustu. Dodatkowo korzystając z wiedzy na temat odpowiedniego doboru ubrań, można również wyszczuplić figurę. Sprawdź, jakie ubrania warto wtedy wybrać!

Męskie ubrania wyszczuplające – co wybrać?

Wyszczuplająca odzież męska to szeroka gama różnych artykułów, które pozwalają na poprawę wyglądu sylwetki. Przy poszukiwaniu takich ubrań warto zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

  • Dopasowany rozmiar – wyszczuplające ubranie powinno wyróżniać się właściwie dopasowanym rozmiarem. Gdy będzie on za duży, ubranie może poszerzyć sylwetkę i dodać jej w ten sposób kilogramów.
  • Właściwe długości – mężczyźni noszący większe rozmiary powinni wybierać ubrania o odpowiednich długościach, na przykład kurtki za biodra zamiast krótkich kurtek typu bomber, spodenki za kolana zamiast tych kończących się przed nimi, za długie nogawki w eleganckich spodniach garniturowych.
  • Spodnie zwężające się ku dołowi – mężczyźni puszyści powinni unikać spodni, które mają proste, szerokie nogawki. Najlepiej zdecydować się wtedy na spodnie z lekko zwężanymi nogawkami. Efekt lekkiej sylwetki można uzyskać także przez tak zwany pin roll, czyli podwinięcie nogawek spodni.
  • Pionowe linie – ubrania, które tworzą pionowe linie, mają właściwości wyszczuplające. Mogą być to marynarki z węższymi klapami, spodnie z zaprasowaniem w kant, koszule w drobne, pionowe prążki.

Jakie kolory wyszczuplają sylwetkę?

Bardzo duże znaczenie przy wyszczuplaniu sylwetki ma także właściwy kolor oraz wzór odzieży. Krzywdzące figurę motywy mogą spowodować, że będzie ona wyglądała na znacznie szersza, bardziej przysadzistą niż w rzeczywistości.

Najczęściej jako wyszczuplający sylwetkę kolor kojarzona jest czerń. Rzeczywiście, może ona odjąć kilogramy. Jednak nie oznacza to, że puszyści panowie muszą nosić tylko czarne ubrania. Do dyspozycji są również inne kolory, z którymi można uzyskać podobny efekt, na przykład granatowy, ciemnoszary, bordowy czy khaki. Jaśniejsze kolory najlepiej stosować na górę i zestawiać je z ciemniejszymi.

Również należy zwrócić uwagę na wzory. Efekt wyszczuplenia można uzyskać poprzez noszenie ubrań z drobnymi wzorami, na przykład pionowymi prążkami lub małym rzutem. Najlepiej unikać wtedy dużych, rzucających się w oczy, bardzo kolorowych motywów, na przykład dużych kwiatów, motywów geometrycznych.

Gdzie kupować odzież męską w dużych rozmiarach?

Obecnie modna, wygodna i dodatkowo trwała odzież męska w dużych rozmiarach dostępna jest w wielu sklepach – także w tych internetowych. Można zatem kupić ją bez potrzeby udawania się do sklepu. W przypadku, gdy odzież nie będzie pasowała, kupujący ma również możliwość skorzystania z procedury zwrotu. Wtedy ubrania wystarczy odesłać do sklepu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Gdy zatem szukasz dobrych ubrań dla mężczyzny, który ma większą masę, pamiętaj o tym, aby dopasować ją do sylwetki tak, aby uzyskać efekt jej wyszczuplenia. Dzięki temu można odjąć figurze parę kilogramów i jednocześnie dodać centymetrów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here