Niebanalny prezent dla niego

Znalezienie niebanalnego prezentu dla faceta może przysporzyć wielu nerwów. Nie dość, że trzeba znaleźć coś oryginalnego, to jeszcze trafić w gust i nie zbankrutować przy tym. Rozwiązań jest jednak wiele, trzeba tylko wykazać się kreatywnością.

Prezent na miarę oczekiwań

Mimo iż sklepowe półki uginają się od nadmiaru towaru, to trudno jest znaleźć oryginalny prezent dla faceta. Skarpetki, sweter z reniferem czy kolejny szalik na pewno nie spotka się z aprobatą i nie ma się co oszukiwać, takie prezenty do tandetnych należą. Szukając kreatywnego pomysłu, warto sprawdzić podpowiedzi ze stron internetowych, gdzie można naprawdę wiele znaleźć. Doskonałym pomysłem na prezent dla prawdziwego mężczyzny będą perfumy Tom Ford Ombre Leather, do których można dołożyć voucher na przygodę życia, czyli:

– skoki ze spadochronem
– przelot samolotem
– lot paralotnią
– karnet na strzelnicę
– spływ kajakowy
– loty w areotunelu

Smakoszom piwa warto na prezent zafundować kurs kiperski, dla panów szukających mocnych wrażeń idealna okaże się przejażdżka quadem po bezdrożach, bądź wypad Off Road. Jak widać, wcale nie trzeba długo szukać, by wywołać uśmiech na twarzy mężczyzny, bo z takich prezentów chyba każdy będzie zadowolony. Oczywiście wiek solenizanta warto wziąć pod uwagę tak samo, jak jego stan zdrowia, bo skoki ze spadochronem nawet w tandemie będą wymagały odwagi i mocnych nerwów.

Ile kosztują ekstremalne prezenty?

Koszt wykupienia przygody życia niestety mały nie jest, ale w tej kwestii nie warto szukać oszczędności. Za byle jaki prezent też trzeba dać sto czy dwieście złotych więc lepiej dołożyć i ofiarować coś, co zostanie w pamięci na zawsze, a takiej przygody nie da się zapomnieć. Problemem może być tylko lokalizacja. Przeloty balonem czy karnety na strzelnicę można wykupić raczej w większych miastach, więc koniecznością będzie, by solenizant dojechał na miejsce, ale nie powinno być z tym większego problemu, zwłaszcza jeśli dowie się, co go czeka. Panowie, którzy nie są fanami mocnych wrażeń, nie będą zadowoleni z takich kreatywnych niespodzianek. Dla nich lepiej wykupić rejs statkiem voucher na zabiegi w SPA bądź opłacić romantyczną kolację, przy której będzie można wręczyć pudełeczko z Tom Ford Ombre Leather, czy zegarkiem. Taki prezent na pewno też będzie na miarę oczekiwań.

A może prezent ręcznie robiony?

Akcesoriów do decoupage nie brakuje, więc jeśli ma się czas i pomysły może warto stworzyć własnoręcznie prezent? Nie da się ukryć, iż takie rozwiązanie pozwoli także zaoszczędzić, więc jeśli brak jest środków finansowych na kosztowny upominek własnoręcznie zrobiony kalendarz na biurko czy ramka na zdjęcia na pewno spotka się z aprobatą solenizanta, w końcu liczy się gest i pamięć, a nie wartość prezentu. W sklepach bez trudu uda się znaleźć także wiele przydatnych gadżetów jak bezprzewodowe słuchawki, smartwatch czy brelok do kluczy z latarką. Takie niby drobiazgi też będą mile widziane. Jeśli solenizant lubi czytać, można zafundować mu książki ulubionego autora, zestaw magazynów motoryzacyjnych czy komiksy sprzed kilkunastu lat. Tak naprawdę każdy podarunek będzie strzałem w dziesiątkę, o ile osoba obdarowana będzie potrafiła docenić gest.

Uwaga na internetowe zakupy

Jeśli kupuje się prezent na ostatnią chwilę, nie warto robić tego w sklepach internetowych. Nie dość, że nie można sprawdzić, czy dana rzecz faktycznie jest warta ceny i ma coś wspólnego z jakością, to w dodatku może nie dotrzeć na czas, a darować prezent kilka dni po fakcie to już nie będzie w dobrym guście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here