Buty sportowe – doskonałe do każdej stylizacji!

0
1549

Zastosowanie butów sportowych w ostatnim sezonie sięga różnorodnych rozwiązań, z których każde doskonale sprawdza się w wielu stylizacjach. Świetnym przykładem są buty Big Star. Marka z niezwykłą renomą na rynku od wielu lat zachwyca dopasowaniem do najnowszych trendów, sprawiając, że każda każda stylizacja nabiera nowych walorów. Ze względu na uniwersalność butów sportowych można z powodzeniem łączyć je zarówno w sportowych zestawieniach, jak i bardziej eleganckich. Jak? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Buty sportowe – najnowsze treny w modzie

Dotychczas bardziej stonowane i proste, dzisiaj buty sportowe to przede wszystkim oryginalne rozwiązania. W tym roku propozycje stylowych butów sportowych są jeszcze bardziej szalone, kolorowe i innowacyjne niż w poprzednim sezonie. Najnowsze projekty butów Big Star nawiązują również do topornych butów trekkingowych. Uwidacznia się to poprzez wiązania, coraz grubszą i bardziej przypominającą masywne traktory podeszwę czy specyficzne materiały. Jednak ich popularność nie ogranicza się jedynie do gwiazd i influencerek. Na wybiegach takich projektantów jak Gucci, Stella McCartney, Dior i oczywiście Balenciaga, można z powodzeniem obserwować różnorodne zestawienia z butami sportowymi. Oprócz standardowych modeli sneakerów, wciąż nie wychodzą z mody satynowe trampki czy buty sportowe doskonale dopasowane do naszej łydki. Projektanci bawią się też formą i kształtem butów sportowych, oferując połączenia z bardziej eleganckimi zestawieniami.

Buty Big Star w eleganckim stylu

Współczesne stylizacje nie mają nic wspólnego ze sztywnymi ograniczeniami. Każdy może nosić to, co chce! Dlatego zestawienia zaczerpnięte z mody ulicznej dowodzą, że buty sportowe mogą doskonale sprawdzać się w każdej stylizacji. Mężczyźni zakładają idealnie skrojone garnitury, przełamując ich formalny styl T-shirtem zamiast koszuli i modnymi sneakersami. Kobiety zakładają również sportowe obuwie do długich spódnic i dopasowanych sukienek. Buty Big Star doskonale sprawdzają się w zestawieniach z szykownymi płaszczami. Karmelowe odcienie czy szare kroje dwurzędowe lubią zestawiać zwłaszcza z białym obuwiem sportowym. Wszystko to wskazuje na zwrot ku oczywistej wartości w modzie, jaką jest komfort. A ją na wysokim poziomie dają buty Big Star. Doskonałej jakości obuwie wykonane ze starannie dobranych materiałów sprawia, że buty nie tylko dopasowują się do naszej stopy, ale pozwalają na długoletnie użytkowanie. Postaw na jakość i uniwersalność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here