Jak spłodzić dziewczynkę?

Dziecko, to wyjątkowy dar, który daje nam wiele radości. Najpierw przez dziewięć miesięcy wyczekujemy jego narodzin, potem cieszymy się z każdego uśmiechu, z każdej nowej rzeczy, jaką się nauczy, czy z każdej wspólnie spędzonej chwili. Dziecko to również szereg poświęceń. Nieprzespane noce, zamartwianie się, gdy dopadnie go choroba, oraz szereg wyrzeczeń, z którymi musimy się pogodzić, dla dobra naszej rodziny.

W dzisiejszych czasach, wszystko lubimy mieć zaplanowane. Brakuje nam spontaniczności i beztroskiego życia. Kilkadziesiąt lat temu, macierzyństwo wyglądało zupełnie inaczej. Nasze babcie, mamy wychodziły za mąż i zaraz potem zachodziły w ciążę. Było to tak normalne zjawisko, że nikt się nie zastanawiał, czy aby na pewno to jest odpowiedni czas na dziecko.
Dzieci rodziły się w wyniku miłości i spontaniczności rodziców, a nie w ściśle zaplanowanym czasie.

Lecz czasy się zmieniły i ciężko określić, co było gorsze, a co lepsze. Teraz jest po prostu inaczej. W dzisiejszych czasach lubimy stabilizacje i poczucie bezpieczeństwa, dlatego najpierw, dążymy do zdobycia dobrej pracy, mieszkania, samochodu, zaplecza finansowego na koncie, a dopiero potem decydujemy się na dziecko.

Wiele par, chciałoby posiadać dwoję dzieci, chłopca i dziewczynkę. Kiedy zachodzą w pierwszą ciążę, są szczęśliwi i nie myślą o konkretnej płci. Lecz kiedy rodzi się chłopiec i przychodzi czas na drugie dziecko, zastanawiają się, czy mogą jakoś wpłynąć na płeć dziecka.
Zadają sobie pytanie, jak spłodzić dziewczynkę?
W powszechnej opinii krąży fakt, że łatwiej jest spłodzić dziewczynkę, ponieważ żeńskie plemniki, czyli posiadające chromosom X, są bardziej wytrzymałe i dłużej żyją.
Dlatego, aby na świat przyszła dziewczynka, powinniśmy współżyć 2-3 dni przed planowaną owulacją, ponieważ wtedy, do momentu owulacji, przeżyją tylko te plemniki, które posiadają chromosom X i warunkują spłodzenie córki.

Dieta, również ma wpływ na dobór płci, ponieważ wpływa ona na pH organizmu, a co za tym idzie na pH pochwy. Im bardziej kwaśne pH, tym większa szansa na urodzenie dziewczynki.
Dlatego kobieta planująca zajść w ciążę, jakiś czas, przed rozpoczęciem starań, powinna wprowadzić do swojej diety produkty takie jak: produkty mączne, mięso i jego przetwory, rośliny strączkowe, owoce morza, jaja, sery żółte i pleśniowe, słodycze, miód, kawę czy herbatę.

Na płeć dziecka, wpływa również pozycja seksualna. Większe prawdopodobieństwo na spłodzenie córki mają pozycje, w których nie dochodzi do zbyt głębokiej penetracji. Dzięki temu, plemniki mają dłuższą i trudniejszą drogę do pokonania, oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, że zanim dopłynął do komórki jajowej, przetrwają tylko te, które posiadają chromosom X, warunkujący płeć żeńską.

Żadna z powyższych metod, nie zapewni nam 100% pewności powodzenia, ale warto spróbować i je zastosować. Jeśli nam się uda, to wspaniale, lecz jeśli będziemy oczekiwać narodzin kolejnego syna, nie ma powodu do rozpaczy. Pamiętajmy, że każde dziecko, jest wielkim darem i cieszmy się nimi, bo tak szybko dorastają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here