Sposoby jak doładować konto w Play

0
3106

Telefony komórkowe stały się codziennością. W Polsce mamy cztery dominujące sieci telefonii komórkowej. Zaliczamy do nich Play, Orange, Plus oraz T-Mobile. Wiele osób korzysta z telefonów na abonament albo zarejestrowanych na firmę. Jednak nadal dużą popularnością cieszą się telefony z ofertą na kartę. Play oczywiście także ma swojej ofercie numery na kartę.

Jeżeli masz numer w Play, to zapewne zastanawiasz się jak doladowac konto w Play. Istnieje kilka sposobów. Wszystkie są proste i łatwo dostępne. Jednym ze sposobów jest karta zdrapka, którą możesz kupić w wielu sklepach. Na karcie znajduje się 14-cyfrowy kod doładowujący Twoje konto. Karty zdrapki są dostępne w różnej wartości. Najtańsze zaczynają się już od 5 złoty. Kod wpisujesz razem ze specjalnym kodem na klawiaturze i po kilku minutach możesz cieszyć się już środkami na koncie Play.

Innym sposobem jak doladowac konto w play na kartę jest doładowanie poprzez osobę, która ma numer play na abonament. Osoba mająca umowę abonamentową z play może doładować konto osoby z numerem na kartę poprzez stronę internetową albo specjalny numer. Koszt doładowania obciąża fakturę za abonament.

Kolejnym sposobem jak doladowac konto w play jest strona internetowa doładowania play, na której każdy człowiek posiadający rachunek bankowy w jakimś banku może zasilić konto numeru na kartę. Jest to sposób preferowany przez sieć komórkową i ten sposób jest najbardziej przez nich promowany. Ciekawostką jest, że możesz z niego skorzystać nawet z przeglądarki internetowej w telefonie, który aktualnie nie ma środków na internet.
Jeszcze innym sposobem jak doladowac konto w play jest doładowanie konta w salonach stacjonarnych Play albo wybranych sklepach i punktach handlowych. W takich miejscach płacisz kartą płatniczą poprzez terminal płatniczy. Jest to również popularny sposób i klienci Play chętnie z niego korzystają. Takie doładowania również zaczynają się już od kwoty 5 złoty.

Przed chwilą zastanawiałeś się jak doladowac konto w play, a właśnie poznałeś aż cztery sposoby na doładowanie swojego konta. Oczywiście możesz korzystać z każdej z tych opcji. Nie musisz wybierać jednej. Za każdym razem możesz wybierać inną opcję doładowania, a także inną kwotę doładowania. Jest to duże ułatwienie i wygoda dla klientów sieci telefonii komórkowej. Bezsprzecznie telefony komórkowe na kartę zapewniają i gwarantują Ci największą swobodę, ponieważ nie zobowiązujesz się do comiesięcznego abonamentu.
Wiedząc już jak doladowac konto w play możesz teraz doradzać swoim kolegom i koleżankom, które właśnie przeszły do Play albo przeszły na opcję telefonu na kartę i nie wiedzą jeszcze jak doładowywać swoje konto. Ty jako specjalista znający wszystkie sposoby możesz doradzić ten najlepszy.

Pamiętaj, że wiesz już jak doladowac konto w play, ale warto także dowiedzieć się na czym polega abonament w play, a także internet. Warto wiedzieć jak najwięcej, aby móc wybrać rzetelnie najlepszą z możliwych opcji. Pamiętaj także, że telefony na kartę dają największą niezależność, ponieważ nie podpisujesz umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here